Get Adobe Flash player
Syddansk 
Musikkonservatorium
Syddansk Musikkonservatorium
Søndag 31. maj kl. 17:30
Syddansk 
Musikkonservatorium
Syddansk Musikkonservatorium
Mandag 1. juni kl. 16:00
VIP til Europe koncert
VIP til Europe koncert
Mandag 1. juni kl. 17:00
Syddansk 
Musikkonservatorium
Syddansk Musikkonservatorium
Tirsdag 2. juni kl. 19:30
Syddansk 
Musikkonservatorium
Syddansk Musikkonservatorium
Onsdag 3. juni kl. 13:00
Syddansk 
Musikkonservatorium
Syddansk Musikkonservatorium
Torsdag 4. juni kl. 16:00
Syddansk 
Musikkonservatorium
Syddansk Musikkonservatorium
Fredag 5. juni kl. 12:30
Posten Spotlights Vol. 25
Posten Spotlights Vol. 25
Fredag 5. juni kl. 19:30
Bjonko
Bjonko
Lørdag 6. juni kl. 21:00
Jam Days 2015 Partout Billet
Jam Days 2015 Partout Billet
Onsdag 10. juni kl. 18:00
Folkeklubben - Esben Just 
Trio
Folkeklubben - Esben Just Trio
Onsdag 10. juni kl. 19:00
Caro Emerald - One Eyed 
Mule
Caro Emerald - One Eyed Mule
Torsdag 11. juni kl. 19:00
Tip Toe Bigband m/ Anders
Blichfeldt + Gráinne Duffy
Tip Toe Bigband m/ Anders Blichfeldt + Gráinne Duffy
Fredag 12. juni kl. 19:00
Mike Andersen - Karen 
Mukuba - Wonderbrazz
Mike Andersen - Karen Mukuba - Wonderbrazz
Lørdag 13. juni kl. 14:00
Jam Days 2015 - Carl Nielsen
i den danske jungle
Jam Days 2015 - Carl Nielsen i den danske jungle
Søndag 14. juni kl. 14:00
Johnny Madsen -
The Deepers
Johnny Madsen - The Deepers
Søndag 14. juni kl. 16:00
The Blue Van
The Blue Van
Fredag 19. juni kl. 21:00
Reptile Youth + Nelson Can
Reptile Youth + Nelson Can
Torsdag 30. juli kl. 18:00
Black Label Society (US)
Black Label Society (US)
Onsdag 5. august kl. 20:00
Mark Lanegan Band (US)
Mark Lanegan Band (US)
Fredag 7. august kl. 21:00
Waxahatchee (US)
Waxahatchee (US)
Tirsdag 11. august kl. 20:00
Vild $mith
Vild $mith
Torsdag 10. september kl. 20:00
Black Dog Howl + Little
Johnny Walker + Long Line 
Down
Black Dog Howl + Little Johnny Walker + Long Line Down
Fredag 18. september kl. 21:00
Europe (SE)
Europe (SE)
Lørdag 19. september kl. 21:00
Seasick Steve (US)
Seasick Steve (US)
Onsdag 23. september kl. 20:00
Spids Nøgenhat
Spids Nøgenhat
Fredag 25. september kl. 21:00
Snavs
Snavs
Lørdag 26. september kl. 21:00
Anya
Anya
Torsdag 1. oktober kl. 20:00
Kongsted In Koncert
Kongsted In Koncert
Fredag 2. oktober kl. 21:00
Grant-Lee Phillips (US)
Grant-Lee Phillips (US)
Onsdag 7. oktober kl. 20:00
Thøger Dixgaard & Louis
Rustum
Thøger Dixgaard & Louis Rustum
Fredag 9. oktober kl. 21:00
Patrick Dorgan
Patrick Dorgan
Fredag 16. oktober kl. 21:00
Julias Moon
Julias Moon
Lørdag 17. oktober kl. 21:00
TopGunn
TopGunn
Torsdag 22. oktober kl. 20:00
Zappa Plays Zappa (US)
Zappa Plays Zappa (US)
Torsdag 29. oktober kl. 20:00
Ulige Numre
Ulige Numre
Lørdag 31. oktober kl. 21:00
Barbara Moleko
Barbara Moleko
Lørdag 14. november kl. 21:00
Kira Skov
Kira Skov
Fredag 20. november kl. 21:00
Giant Sand (US)
Giant Sand (US)
Lørdag 21. november kl. 21:00
Oh Land
Oh Land
Onsdag 25. november kl. 21:00
Panamah
Panamah
Torsdag 26. november kl. 20:00
Shaka Loveless
Shaka Loveless
Torsdag 3. december kl. 20:00
Scarlet Pleasure
Scarlet Pleasure
Torsdag 10. december kl. 20:00
Lord Siva & Danni Toma
Lord Siva & Danni Toma
Lørdag 19. december kl. 21:00
Bjonko
Lørdag
6. jun
kl. 21:00

Bjonko

Balkan Beat Musik
Køb billet her
Jam Days 2015 Partout Billet
Onsdag
10. jun
kl. 18:00

Jam Days 2015 Partout Billet

Jazz/Blues/Folk
Køb billet her
The Blue Van
Fredag
19. jun
kl. 21:00

The Blue Van

Ny single -Divine-

Rock
Køb billet her
Black Label Society (US)
Onsdag
5. aug
kl. 20:00

Black Label Society (US)

Hardrock
Køb billet her
Waxahatchee (US)
Tirsdag
11. aug
kl. 20:00

Waxahatchee (US)

Indie
Køb billet her
Europe (SE)
Lørdag
19. sept
kl. 21:00

Europe (SE)

Hardrock
Køb billet her
Spids Nøgenhat
Fredag
25. sept
kl. 21:00

Spids Nøgenhat

På Landevejen

Syrerock
Køb billet her
Snavs
Lørdag
26. sept
kl. 21:00

Snavs

På kanten af et internationalt gennembrud

Trap/Bass/Dubstep
Køb billet her
Kongsted In Koncert
Fredag
2. okt
kl. 21:00

Kongsted In Koncert

EDM
Køb billet her
Grant-Lee Phillips (US)
Onsdag
7. okt
kl. 20:00

Grant-Lee Phillips (US)

Americana/Folk
Køb billet her
Julias Moon
Lørdag
17. okt
kl. 21:00

Julias Moon

Pop
Køb billet her
TopGunn
Torsdag
22. okt
kl. 20:00

TopGunn

Dancehall/Pop
Køb billet her
Zappa Plays Zappa (US)
Torsdag
29. okt
kl. 20:00

Zappa Plays Zappa (US)

Køb billet her
Barbara Moleko
Lørdag
14. nov
kl. 21:00

Barbara Moleko

Pop
Køb billet her
Kira Skov
Fredag
20. nov
kl. 21:00

Kira Skov

Alternative
Køb billet her
Oh Land
Onsdag
25. nov
kl. 21:00

Oh Land

Pop
Køb billet her
Panamah
Torsdag
26. nov
kl. 20:00

Panamah

Elektronisk
Køb billet her
Shaka Loveless
Torsdag
3. dec
kl. 20:00

Shaka Loveless

Efterårsturné

Pop
Køb billet her
Lord Siva & Danni Toma
Lørdag
19. dec
kl. 21:00

Lord Siva & Danni Toma

IIIve Tour!

R&B/Hip Hop
Køb billet her
Posten - Østre Stationsvej 35 - 5000 Odense C - tel. +45 66 13 60 20 -